Aktuality

Oznamujeme zákaz návštěv v našich domovech pro seniory


Oznámení  o přijatém opatření  – zákaz návštěv v domovech pro seniory CSSP2 od 3.3.2020

Vážení,

z důvodu šíření koronaviru v České republice jsme s okamžitou platností přijali opatření uvedené shora, které je nezbytné pro ochranu zdraví našich obyvatel domovů pro seniory. Naši klienti jsou nejohroženější skupinou případné nákazy. Žádáme proto veškeré návštěvy, rodinné příslušníky a blízké o pochopení situace a respektování tohoto rozhodnutí. Dobu trvání zákazu návštěv v tuto chvíli neumíme odhadnout, vše bude záviset na epidemiologickém vývoji situace, platnost opatření však přehodnotíme znovu na začátku příštího týdne. K opatření bylo přistoupeno také na doporučení našich spolupracujících lékařů, a to s plným respektem k vážnosti situace.

Pro kontakt se svým blízkým můžete využít obvyklou telefonickou komunikace nebo můžete zvolit mobilní číslo (734 398 319 DS Máchova, 734 396 639 DS Jana Masaryka) určené přímo pro obyvatele domova.
S příp. dotazy se obracejte na naše pracovníky telefonicky či písemně, na tomto webu v záložce Kontakty naleznete potřebná telefonická a emailová spojení.

Děkujeme za pochopení, trpělivost a spolupráci.

Mgr. Martina Polanská
ředitelka CSSP2