Aktuality

Informace a připomenutí


Vážení blízcí našich klientů,

rádi bychom vás informovali, že jsme v našich domovech pro seniory zahájili testování klientů i pracovníků pomocí antigenních testů. První testy vyšly u všech klientů i pracovníků negativní. Jsme za to velice vděční, neboť se skutečně maximálně snažíme Vaše blízké ochránit a negativní výsledky testování ukázaly, že se nám to naštěstí zatím daří. Doufejme, že vše bude v pořádku i nadále.

Chápeme, jak je pro Vás a Vaše blízké současná doba náročná. Opětovně si Vám proto dovolujeme připomenout možnost telefonátů (audio i videohovorů) přes aplikace Skype či WhatsApp. Budete-li mít o telefonát zájem, domluvte se na přesném dni a hodině telefonátu s našimi aktivizačními pracovníky (Máchova: tel. 731 621 148, Jana Masaryka: tel. 734 769 960). Dále nabízíme i možnost využití klientského telefonu, který Vašemu blízkému rádi předají sociální pracovníci, příp. jiný pověřený pracovník (Máchova: tel. 734 398 319, Jana Masaryka: tel. 734 396 639). Bude-li Váš blízký potřebovat při telefonátu asistenci, samozřejmě rádi pomůžeme.

Zároveň v současné době hledáme další alternativní možnosti kontaktu, neboť chápeme, že zákaz návštěv je pro Vás i Vaše blízké velice náročný. Budeme Vás včas informovat.

Posíláme z našich obou domovů pozdravy a věříme, že bude brzy lépe. Kdyby Vás cokoliv trápilo, potřebovali jste se na něco zeptat, je Vám k dispozici v pracovním týdnu naše sociální oddělení (Máchova: tel. 725 015 285, Jana Masaryka: tel. 731 611 453) a také vedoucí pracovníci jednotlivých služeb, kontakty naleznete na našich webových stránkách.

Tým pobytových služeb CSSP2