„Doma je doma. I se svými omezeními, zdravotními potížemi, sníženou soběstačností můžete za pomoci naší pečovatelské služby zůstat doma, a to co nejdéle. Rádi budeme sdílet péči o Vás také s Vašimi blízkými.“ 

 

 

Pro koho jsme tu

 • Potýkáte se s úbytkem sil a uvítali byste dopomoc v domácnosti? Vaše rodina Vám není stále nablízku a potřebujete pomoci s hygienou, koupelí, nakoupit nebo doprovodit na místo, kam se sami nedostanete? Jste částečně či trvale upoutáni na lůžko?
 • Službu poskytujeme chronicky nemocným, zdravotně postiženým občanům starším 18 let a seniorům z Prahy v  domácím prostředí.

Nabízíme Vám

 • Naše nabídka pomoci je široká a její obsah dokážeme přizpůsobit Vašim každodenním potřebám. Jsme Vám k dispozici při chodu Vaší domácnosti, pomůžeme Vám při osobní hygieně, společně připravíme stravu, dovezeme Vám oběd, dojdeme Vám nakoupit, provedeme nezbytný úklid Vašeho bytu. Vezmeme Vás na vycházku, na nákup, či kamkoli jinam. Doprovodíme Vás na úřad, poštu, k lékaři, do kadeřnictví apod. 
 • Nemáte doma vhodné podmínky pro celkovou koupel? Přijedeme pro Vás domů, umožníme Vám příjemné vykoupání s dopomocí zkušené pečovatelky, vč. pedikúry v prostředí domova pro seniory v Máchově ulici a odvezeme Vás zpět.
 • Klientům naší služby zapůjčíme vhodné pomůcky pro sebeobsluhu (podavače, nazouváky), pro hygienu (toaletní křeslo, nástavce na WC, zvedák do vany, madla), pro mobilitu (vozík, nájezdní ližiny, chodítka)
 • Potýkáte se s pohybovým omezením, nemáte nablízku svoji rodinu a nedokážete se z těchto důvodů dostat do zdravotnického zařízení?  Dopravíme Vás k lékaři. 
 • Péči a podporu našich zkušených a profesionálních pracovníků přímé péče / pečovatelek, na které se můžete spolehnout. Rádi se staneme Vašimi společníky, nebudete se cítit osaměle.

Co budete potřebovat a jak budeme dále postupovat

Postačí, když nás budete telefonicky kontaktovat, následně společně vyplníme žádost. Žádost lze také doručit či zaslat na adresu CSSP2, Máchova 14, Praha 2, 12000.

Koordinátorka pečovatelské služby s Vámi domluví návštěvu, v rámci které projednáte rozsah potřebné pomoci, časový harmonogram poskytování služby, smluvní podmínky a datum zahájení čerpání služby. Pečovatelky Vás následně budou navštěvovat v čase, který Vám bude vyhovovat. Koordinátor pečovatelské služby Vám je po celou dobu poskytování služby k dispozici osobně a telefonicky, aby reagoval na Vaše přání. Naše sociální pracovnice Vám poskytne bezplatné základní sociální poradenství na našem pracovišti nebo u Vás doma.

Kde a kdy nás najdete

Každý den v době od 7 hod. do 21 hod. vč. víkendů a svátků. Dispečink pečovatelské služby sídlí v ul. Máchova 5, Praha 2.

Úhrada za službu

 • Úhrada za službu činí 120 Kč za hodinu péče
 • dovážka oběda pro dvojici činí 15 Kč, pro jednotlivce 20 Kč
 • cena oběda činí 65 Kč.
 • Podrobněji náš  ceník služby.

Způsob platby:
–  poukázat na bankovní účet
–  uhradit poštovní poukázkou
–  hotově v pokladně organizace na adrese Máchova 14, Praha 2.

Fotogalerie

Nahoru