Aktuality

Byli jsme na Veletrhu sociálních služeb…


Dne 7.6.2018 se na Střeleckém ostrově v Praze konal další ročník Veletrhu sociálních služeb a naše organizace na něm nemohla chybět. Cílem tohoto Veletrhu byla prezentace a zvýšení informovanosti nejen o námi nabízených službách. Domnívám se, že tento cíl se nám podařilo zdárně naplnit, a to i díky spolupráci našich milých klientů. Hodiny, které strávili ve výtvarných dílnách nad výrobou výrobků, byly úspěšně zhodnoceny a o výrobky byl z řad kolemjdoucích velký zájem. Návštěvníci Veletrhu obdivovali jejich šikovné ruce a odcházeli s pocitem, že zakoupením výrobku udělali radost sami sobě nebo že mají krásný dárek pro své blízké. U našeho stánku se zastavilo rovněž několik milých dam a pánů (nejen z řad seniorů) s dotazem na naše služby. Kromě poradenství jsme jim s kolegyněmi nabídly úsměv a pochopení, což je v naší profesi snad to nejdůležitější.

Milou atmosféru dokreslovala neformální, uvolněná atmosféra, dobré občerstvení a kulturní program. Bonusem bylo jistě místo konání, neboť protékající Vltava i přes ruch a šum Prahy dodávala místu onu poetickou atmosféru.
Závěrem tedy můžeme konstatovat, že Veletrh sociálních služeb splnil naše očekávání, naše služby se opět dostaly do povědomí více lidí a daly jim naději, že ve složité životní situaci nejsou sami… A to je smysl naší práce. Na úplný závěr bych ještě jednou ráda poděkovala všem kolegyním a kolegům, kteří přípravě a organizaci Veletrhu věnovali svůj čas a energii a našim klientům, za krásné výrobky, které vykouzlily úsměvy na rtech návštěvníkům našeho stánku.

                                                                                                                                                                                               DÍKY 😊 Lucie Mezejová, vedoucí sociálního úseku