Poradna pro seniory
a jejich blízké

„Nevíte si rady? Jsme tu pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat.“

 

Jsme připraveni s Vámi sdílet Vaše starosti a pomoci Vám.
Rádi Vás přivítáme v naší Poradně pro seniory a jejich blízké, kde se Vám v útulných prostorách budeme věnovat tak, jak budete potřebovat. Kromě osobních konsultací nám můžete zavolat nebo napsat e-mail.

Každý je u nás vítán!

 

Vážení,

z důvodu stále nepříznivé epidemiologické situace v České republice je Poradna pro seniory a jejich blízké do odvolání uzavřena pro osobní návštěvy. V případě potřeby můžete využít telefonické či emailové konzultace, viz. níže.

Děkujeme za pochopení a těšíme se opět na viděnou.

CSSP2

Tel:  734 769 958

Email: poradenstvi@cssp2.cz 

K dispozici jsme v pondělí od 8.30 do 16.00h, v úterý a ve středu od 8.30 do 13.00hod

Nabízíme Vám

  • Naše Poradna pro seniory a jejich blízké Vám nabízí pomoc a řešení v obtížných životních situacích, ve kterých se může ocitnout každý z nás.
  • Rádi Vás vyslechneme a doporučíme Vám vhodné sociální či zdravotní služby přímo na míru včetně užitečných kontaktů.
  • Na Vaše přání zajistíme služby naší organizace tak, jak potřebujete – pečovatelskou službu a domácí zdravotní péči u Vás doma, nabídku klubu aktivního stáří, denní službu našeho stacionáře, odlehčovací pobytovou službu a domovy pro seniory.
  • Poradíme Vám, jak a kde podat žádost o příspěvek na péči, mobilitu, bydlení a jaké další možnosti finanční pomoci můžete využít.
  • Radou naše služba nekončí, budeme Vám oporou tak dlouho, dokud naši pomoc budete potřebovat.
  • Služby poradny jsou bezplatné.

Kde a kdy nás najdete

Sociální poradenství probíhá formou osobního setkání v naší poradně na adrese Máchova 3 na Vinohradech v návštěvních hodinách každé pondělí od 8.30 do 11.30 a od 13.00 do 16.00 hodin, v úterý a středu se Vám rádi budeme věnovat po telefonu nebo e-mailu od 8. 30 do 13. 00 hodin.

Úhrada

Služby naší poradny jsou zcela zdarma

Nahoru